سابقه

کارت تخفیف چیست ؟

اگر اهل جست و جو و کار در اینترنت باشید، حتما با تبلیغ کارت های تخفیف زیادی رو به رو شده اید. کارت های تخفیفی که شما را وسوسه می کنند با مبالغ کمتری، خدمتی که می خواهید را دریافت  کنید. . سوالی که امروزه مورد توجه بسیاری از مردم قرارگرفته معنی واقعی کارت تخفیف می باشد،هر کسی از کارت تخفیف تعبیر خواص خود را داشته و شرکت های موجود هر کدام خدمات گسترده ای برای کارت های تخفیف خود دارند،تجارب سایر کشورها و ضرورت ارائه اینگونه خدمات (کارتهای تخفیف و کارتهای اعتباری) در بسیاری از اقتصادهای پویا دو ابزار مهم مدیریت ، درآمدها و هزینه‏های اقشار مختلف جامعه و علی‏ الخصوص قشر متوسط و کم درآمد می‏باشد اینگونه کارتهای تخفیف نسبت به کارتهای خرید و کارتهای هدیه معمول، از سقف مبالغ و ماندگاری بیشتری در تخفیف و اعتبار برخوردار بوده وبا توجه به ارزش افزوده‏ای که ایجاد می‏نماید از پتانسیل پذیرش بیشتری برخوردار است. در کشورهای توسعه یافته کارت‏های اعتباری به صورت معمول دوبار در سال و تنها در فصول فروشهای ویژه قابل استفاده می‏باشند درصورتی که کارتهای خرید تخفیف دار در تمام طول سال مورد استفاده واقع می‏شوند تخفیف کارت ثمین پارسیان ابزاری است که با بهره‏ گیری از آن می‏توان بدون مراجعه به شعب بانک و صرف وقت و هزینه جهت افتتاح حساب، از تمامی مزایای کارتهای خرید بهره‏مند شد نکته قابل توجه در استفاده از تخفیف کارت ثمین پارسیان استفاده از تخفیف در خرید کالا و خدمات از صدها خدمات رفاهی و صدها خدمات خودرویی است که در هرلحظه بدون نیاز به شارژ و آنی می باشد.ی توانید از همه این خدمات استفاده کنید.

  • کارت تخفیفی پارسه:

کارت تخفیفی پارسه بر اساس تخفیف آنلاین و همانند سایر کارت‌های تخفیف و تحت شبکه بانکی عمل می‌کند.

پارسه کارت تنها ابزار مالی انحصاری محصول گروه شرکتهای اقتصاد پارسه نه تنها در ایران؛ بلکه در دنیاست که بواسطه آن دارندگان می توانند از کلیه مراکز خرید، لیزینگ‌ها، کارخانجات و بنگاه‌های اقتصادی یا فروشگاه‌های طرف قرارداد بصورت ” نقدی” یا ” اعتباری” خرید انجام دهند.

در صورت خرید نقدی از رقمی بین 1 تا 60 درصد قیمت به آنها تخفیف تعلق گرفته و در صورت خرید اعتباری نیز بدون ارائه چک و یا سفته و یا هر گونه وثائق دیگری بدون اختصاص هیچگونه بهره بانکی یا کارمزدی به آن کالا و یا خدمات مورد نیاز تقاضای خود را بصورت قسطی خریداری می نمایند که نتیجه این امر افزایش قدرت خرید دارنده کارت و ایجاد رونق اقتصادی برای کشور می باشد.